Georges declară motivele geloziei față de Ahmed în emisiunea „Casa iubirii”
Discuții tensionate în „Casa iubirii”
În cadrul emisiunii „Casa iubirii”, fostul concurent Georges a vorbit despre sentimentele de gelozie pe care le-a resimțit față de colegul său, Ahmed. Acesta a recunoscut că gelozia i-a determinat dorința de a face o pauză în cadrul competiției.
Motivele geloziei lui Georges
Conform declarațiilor făcute de Georges, gelozia s-a manifestat mai ales după intrarea lui Ahmed în emisiune. „Am fost gelos, de asta am și vrut o pauză. Apoi, m-am simțit vinovat, am zis că e vina mea că am fost gelos. Nu era cazul, nu mai cred asta. Mi se pare că am fost îndreptățit”, a explicat fostul participant.
Relația tensionată dintre Ahmed și Valentin
Georges a comentat de asemenea și asupra relației dintre Ahmed și Valentin, susținând că gelozia nu este de partea celui din urmă, așa cum se afirmă uneori: „Ahmed tot spune că Valentin e gelos pe el. Mie mi se pare că e invers. Ahmed e gelos pe Valentin și ține să lovească cu chestia asta.” De asemenea, Georges a făcut o remarcă referitoare la discursul lui Ahmed: „Din ce am observat, tot ce știe Ahmed să spună este despre bani.”
Pentru mai multe detalii despre situația tensionată din „Casa iubirii”, puteți accesa aici.
Aceste declarații reflectă dinamica relațiilor dintre participanții emisiunii, în contextul unor conflicte și sentimente de gelozie care influențează desfășurarea competiției.
Citeste articol integral
Sursa & Foto Credit- „www.wowbiz.ro”


