More

    Bianca Drăgușanu, surprinsă într-un magazin din București cu scanarea produselor în regim self-service

    Bianca Drăgușanu sesizează un incident neplăcut în timpul unei vizite într-un magazin din București

    Incident în magazinul din București

    Într-o postare publică pe rețelele de socializare, Bianca Drăgușanu a relatat o experiență neplăcută avută într-un magazin din București. Vedeta a mers să achiziționeze câteva produse, printre care langustine, și a folosit o casă de autoservire pentru scanarea produselor.

    Disputa cu angajata magazinului

    Potrivit declarației sale, produselor nu li se putea face scanarea corectă, iar Bianca Drăgușanu a solicitat ajutor angajatei care trebuia să asiste clienții. În schimb, aceasta a avut o reacție agresivă: „A început să țipe la mine și mi-a spus: «Dacă nu știi să le scanezi, ce cauți aici? Du-te la coadă în partea cealaltă»!”. Vedeta a precizat că s-a adresat angajatei „foarte frumos” și „civilizat” înainte de a primi acest răspuns. Bianca Drăgușanu a anunțat ulterior că a depus o reclamație oficială împotriva angajatei.

    Confesiuni recente despre viața personală

    Tot recent, într-un interviu acordat publicației SpyNews, Bianca Drăgușanu a făcut declarații despre viața sa personală, precizând că nu are prietene apropiate, ci doar cunoștințe. Ea a explicat că multe persoane au profitat de bunătatea ei de-a lungul timpului:

    „Timpul a cernut oamenii din viața mea. Cu cât urci mai sus, cu atât cercul de prieteni se diminuează, ceea ce este un lucru foarte bun. În momentul de față am doar câteva cunoștințe. Nu ne vedem toată ziua, nici nu am timp pentru asta. Privind în urmă, nu știu dacă am avut vreodată prietene cu adevărat.”

    De asemenea, vedeta a menționat faptul că persoanele care i-au stat alături în momentele dificile au făcut-o doar în schimbul unor beneficii materiale:

    „O prietenie adevărată înseamnă să fii acolo atunci când celălalt are nevoie… Cele care au fost prezente au venit doar în schimbul unor servicii… Niciuna nu a plecat vreodată cu mâna goală de la mine, bineînțeles. Practic, au fost prietene pe care le-am plătit ca să aibă grijă de mine!”

    Bianca Drăgușanu a încheiat discuția subliniind importanța unei lecții învățate în urma acestor experiențe:

    „Pe mine tot ce am trăit m-a învățat minte să nu mai dau bani împrumut și clar nu mai dau.”


    Informațiile prezentate reflectă relatările publice ale Biancăi Drăgușanu privind evenimente recente din viața sa, fără alte interpretări sau comentarii suplimentare.

    Citeste articol integral

    Sursa & Foto Credit- „www.libertatea.ro”

    Ultimele Stiri

    Articole asemanatoare